Konica Minolta

tel. 511 055 077

Develop
Telcop
Menu
  • Banner 2
  • Banner 1
  • Banner 3

Serwis i eksploatacja: Konica Minolta, Develop, Canon, Olivetti, Utax, Kyocera Mita, Ricoh, nashuatec, Toshiba, Samsung, Sharp, OCE, HP, Panasonic, Xerox

Jakie kryteria wyboru kserokopiarki są ważne w biurze? Poznaj najważniejsze z nich

Jakie kryteria wyboru kserokopiarki są ważne w biurze? Poznaj najważniejsze z nich

Sprzęt biurowy pełni bez wątpienia najważniejszą funkcję w każdym miejscu pracy. Co poza komputerem jest najczęściej użytkowane? Oczywiście, że jest o profesjonalna kserokopiarka! Jej funkcją nie jest tylko kopiowanie dokumentów ale także drukowanie, skanowanie, a w niektórych przypadkach także wysyłanie faksów. Potrzebujesz wysokiej jakości urządzenia w swoim biurze? Sprawdź na co musisz zwrócić uwagę przy zakupie!

Dobre kserokopiarki, czyli spełnij wysokie standardy pracy biurowej

Nie przesadzimy jeśli powiemy, że wybór kserokopiarki do biura musi być przemyślany od A do Z! Pod uwagę należy wziąć kilka aspektów wpływających zarówno na komfort pracowników jak i efektywność ich pracy , w końcu nikt nie chce wykonywać swoich pracowniczych obowiązków na sprzęcie niskiej jakości. Wybierając kserokopiarkę ocenie należy poddać przede wszystkim częstość oraz skalę eksploatowania. Niektóre firmy praktycznie codziennie muszą drukować setki stron, gdzie z kolei u innych drukowanie ma charakter sporadyczny. Kolejną kwestią jest format kartek. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli oferujących wydruk zarówno w A4 jak i A3. Oczywiście do wyboru masz urządzenia drukujące w kolorze jak i czarno – białe.

Niezawodny sprzęt, oferta dopasowana do Klientów? W Telcop dbamy o wszystko

Nasza firma Telcop doskonale wie jak istotną rolę pełni profesjonalny sprzęt biurowy. Dlatego właśnie dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Znajdziesz u nas zarówno nowe kserokopiarki jak i używane, które wyróżnia niezawodne działanie w korzystnej cenie! Co więcej, u nas nie musisz kupować drukarki, możesz zdecydować się na wynajem! Po indywidualnej konsultacji przygotujemy umowę, w której ramach oferujemy także profesjonalne serwisowanie wykonane przez naszych fachowców. Dla nas Klient jest najważniejszy! Każdego dnia staramy się z najwyższą starannością spełniać potrzeby oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Wspólnie wybierzemy kserokopiarkę dopasowaną do Twojej firmy!

przewiń do góry

Telcop rozwiązania dla biznesu, tel. 511 055 077, 02-486 Warszawa Al. Jerozolimskie 214

Copyright: Telcop

Projekt i wykonanie: StudioGS