Konica Minolta

tel. 511 055 077

Develop
Naprawa drukarek – samodzielna, czy z fachowcami? Sprawdź naszą ofertę - Telcop
Menu
  • Banner 2
  • Banner 1
  • Banner 3

Serwis i eksploatacja: Konica Minolta, Develop, Canon, Olivetti, Utax, Kyocera Mita, Ricoh, nashuatec, Toshiba, Samsung, Sharp, OCE, HP, Panasonic, Xerox

Naprawa drukarek – samodzielna, czy z fachowcami? Sprawdź naszą ofertę

Naprawa drukarek – samodzielna, czy z fachowcami? Sprawdź naszą ofertę

Każde urządzenia wymaga raz na czas wykonania profesjonalnych działań konserwatorskich. Szczególnie ważne jest to przy drukarkach często eksploatowanych. Brak sprawdzania stanu generuje ryzyko powstania poważnych awarii. Czy naprawa drukarek jest opłacalna? Jak najbardziej, pod warunkiem, że zostanie wykonana przez profesjonalistów! Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki artykuł, w którym nieco szerzej omówimy na czym polega serwis sprzętu biurowego!

 

Skomplikowane awarię powierz profesjonalistą! Ich wiedza jest tu konieczna

Drukarki narażone są na dwie podstawowe awarie. Pierwsza, z którą zapewne każdy z nas miał do czynienia jest zacięcie papieru. Pojawiający się komunikat wskazuje jaką klapę należy otworzyć, aby wyjąć kartkę, a tym samym ponownie rozpocząć drukowanie. Jest to awaria, którą bez większych problemów jesteśmy w stanie naprawić samodzielnie. Poważniejsze awarie w większości przypadków związane są z tuszami lub uszkodzeniami poszczególnych elementów. W takich sytuacjach samodzielna naprawa drukarek nie wchodzi w grę. Nasza firma Telcop oferuje wszystkim zainteresowanym serwis wykonany przez doświadczonych fachowców. Stale dbamy o rozwój z nowoczesnych technologii, dzięki czemu jakakolwiek awaria to dla nas żaden problem!

 

Napraw drukarkę bez wychodzenia z domu! Najlepsi fachowcy dojadą do Ciebie

Chcąc spełnić potrzeby oraz oczekiwania wszystkich Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Po zgłoszeniu do nas awarii oferujemy naprawę w zaledwie 24 godziny! Co więcej, po dokładnym zapoznaniu się z rodzajem usterki, serwis możemy przeprowadzić zarówno w naszej firmie jak i u Klienta! Bez wychodzenia z domu przywrócisz niezawodny stan swojego sprzętu! Oczywiście poza rozwiązywaniem poważnych awarii oferujemy także ponowne nabijanie tonerów, dzięki czemu masz pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone z należytą starannością. Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami! Przedstaw nam swój problem, a my staniemy na wysokości zadania, aby go rozwiązać! Czekamy właśnie na Ciebie!

 

przewiń do góry

Telcop rozwiązania dla biznesu, tel. 511 055 077, 02-486 Warszawa Al. Jerozolimskie 214

Copyright: Telcop

Projekt i wykonanie: StudioGS