Konica Minolta

tel. 511 055 077

Develop
Telcop
Menu
  • Banner 2
  • Banner 1
  • Banner 3

Serwis i eksploatacja: Konica Minolta, Develop, Canon, Olivetti, Utax, Kyocera Mita, Ricoh, nashuatec, Toshiba, Samsung, Sharp, OCE, HP, Panasonic, Xerox

Wynajem drukarek to Twój prosty i szybki sposób na profesjonalne wyposażenie biura

Wynajem drukarek to Twój prosty i szybki sposób na profesjonalne wyposażenie biura

Zaopatrzenie biura w profesjonalny sprzęt to obowiązek każdego pracodawcy. Musisz jednak mieć świadomość, że wysoka jakość urządzeń jest niezbędna. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta! Niskiej jakości sprzęt biurowy ulega bardzo częstym awariom, co zdecydowanie zmniejsza efektywność pracowników oraz utrudnia wykonywanie codziennych obowiązków. Nie każdy właściciel firmy chce wydawać krocie na profesjonalny sprzęt. Pojawia się zatem pytanie czy można rozwiązać to w inny sposób? Naszą odpowiedź znajdziesz poniżej!

 

Poznaj jakie zalety daje wynajem drukarek! To strzał w przysłowiową dziesiątkę

Już od długiego czasu popularność zyskuje wynajem sprzętu biurowego, głównie drukarek. Jest to rozwiązanie przynoszące przedsiębiorcom wiele cennych korzyści. Zawierana umowa jest w pełni dopasowana do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Na ile w Telcop wynajmujemy drukarki? Wszystko zależy od Ciebie! Naszym zainteresowanym Klientom oferujemy elastyczność przy ustalaniu czasu. Umowa na czas niekreślony lub określona konkretnym terminie? Dla nas nie ma najmniejszego problemu! Z perspektywy czasu wynajem drukarek jest bardzo opłacalny finansowo. Możliwość rozłożenia płatności na raty pozwala mieć pełną kontrolę nad firmowymi wydatkami.

 

Wynajem drukarek i serwis naprawczy w cenie? Telcop zadba o Ciebie od A do Z

Największą zaletą jaką posiada wynajem drukarek w naszej firmie Telcop jest fakt, że cena dzierżawy obejmuje także dostarczanie materiałów eksploatacyjnych oraz usługę serwisowania w przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii. Co najważniejsze, nasi fachowcy mogą dojechać do Ciebie! Przed podpisaniem umowy przeanalizujemy wraz z Tobą jakie urządzenie najlepiej się u sprawdzi w Twojej firmie. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że wybrana drukarka będzie niezawodnie służyć nawet podczas ekstremalnie dużych ilościach drukowania! Nasi fachowcy posiadają specjalistyczną wiedzę z najnowocześniejszych technologii, przez co śmiało możemy powiedzieć, że żadna drukarka nie stanowi dla nas tajemnic! Zapraszamy do kontaktu!

 

przewiń do góry

Telcop rozwiązania dla biznesu, tel. 511 055 077, 02-486 Warszawa Al. Jerozolimskie 214

Copyright: Telcop

Projekt i wykonanie: StudioGS