Konica Minolta

tel. 511 055 077

Develop
Naprawa Drukarek Warszawa - Serwis Kserokopiarek Piaseczno, Serwis Urządzeń Biurowych Piastów | TELCOP
Menu
 • Banner 2
 • Banner 1
 • Banner 3

Serwis i eksploatacja: Konica Minolta, Develop, Canon, Olivetti, Utax, Kyocera Mita, Ricoh, nashuatec, Toshiba, Samsung, Sharp, OCE, HP, Panasonic, Xerox

Serwis i naprawa Warszawa

naprawa drukarek warszawa, serwis drukarek warszawa, serwis konica minolta, serwis kopiarek warszawa, serwis kserokopiarek warszawa, konica minolta bizhub, konica minolta serwisDrukarki, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne i kserokopiarki eksploatowane w warunkach pracy biurowej wymagają regularnych przeglądów i serwisowania.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem urządzeń biurowych. Oferujemy kompleksowy serwis kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i kserokopiarek w oparciu o umowę serwisową. W ofercie również naprawa drukarek laserowych oraz innych niesprawnych urządzeń biurowych w oparciu o konkretne zlecenie naprawy. Każda naprawa – w naszym serwisie oraz na miejscu u klienta – odbywa się po wcześniejszym zdiagnozowaniu usterki i określeniu procedury naprawczej. Podczas napraw korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych technologii i autoryzowanych części zamiennych – oryginalnych lub zamienników.

Specjalizujemy się w serwisowaniu oraz naprawie urządzeń czołowych marek: Konica Minolta (w szczególności kserokopiarek z serii bizhub), Develop, Canon, Toshiba, Samsung, Sharp, HP, Xerox i innych.

Interesuje Cię serwis kserokopiarek? Szukasz miejsca, w którym naprawa drukarek jest szybka i skuteczna? Potrzebujesz kogoś, kto zdiagnozuje i usunie usterkę w kserokopiarce Konica Minolta Bizhub?

Zachęcamy do kontaktu z Doradcą Biznesowym Telcop lub wizyty w siedzibie serwisu. Znajdziesz nas na Alejach Jerozolimskich pod numerem 214 (Warszawa).

Usługi z zakresu naprawa i serwis drukarek, kopiarek i kserokopiarek świadczymy na miejscu u Klienta lub w siedzibie serwisu Telcop. W ramach realizacji usług serwisowych dojeżdżamy do Klientów z miasta Warszawa i okolic.

TELCOP to krótki czas reakcji i skuteczny serwis.

 • przeglądy okresowe oraz naprawy urządzeń wykonywane przez przeszkolonych techników z długoletnim doświadczeniem
 • sprawdzenie stanu technicznego podzespołów
 • planowanie wymian zużywających się części i materiałów
 • remonty, ekspertyzy techniczne i wyceny
 • dostawa materiałów eksploatacyjnych do kopiarek, drukarek i faksów
 • szybki czas reakcji serwisu - do 24 godzin od momentu zgłoszenia usterki
 • specjalne rabaty dla stałych klientów
 • szkolenie personelu obsługującego urządzenie
 • informowanie o stanie technicznym pod kątem dalszej eksploatacji
 • pomoc w rozwiązywaniu problemów powstałych w związku z użytkowaniem urządzeń
 • bezpłatne porady przy doborze i zakupie nowych urządzeń zgodnie z zapotrzebowaniem
 • zawieranie umów serwisowych na stałą obsługę
 • regeneracja tonerów do drukarek

 

Sterowniki do urządzeń Konica Minolta

Umowa Serwisowa to pełna obsługa zapewniająca stałe koszty eksploatacji urządzeń.

Podstawowe zalety tego typu umowy to stałe, będące pod pełną kontrolą koszty eksploatacji, możliwość zaplanowania wydatków, unikanie niespodzianek w postaci nagłego, znacznego kosztu naprawy w najmniej spodziewanym momencie. Zadaniem serwisu jest zapewnienie poprawnej pracy urządzenia poprzez wykonywanie regularnych przeglądów, bezpłatnej dostawy tonerów, dostawy i wymiany innych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, napraw urządzeń z zapewnieniem minimalnego czasu reakcji serwisu na wezwanie oraz udostępnienie urządzenia zastępczego w razie problemów.

Stała opłata za każdą wykonaną stronę jest uzależniona od modelu i stopnia wyeksploatowania urządzenia.

W celu określenia stanu technicznego urządzenia i ustalenia szczegółów umowy prosimy o kontakt.

ZGŁOSZENIE AWARII / KONTAKT W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW UMOWY:
 

Tel.: 511 055 077
Faks.: 22 335 99 56
E-mail: serwis@telcop.pl

 

Dlaczego warto postawić na Telcop? Naprawa drukarek w miastach Piaseczno i Warszawa jest u nas tania i ekspresowa

W naszej firmie wiemy, jak powinna wyglądać fachowa naprawa drukarek i kserokopiarek od deski do deski. W tej kwestii zawsze warto sięgać po pomoc fachowców, a my możemy pochwalić w pełni wykwalifikowaną kadrą. Zanim uznasz, że Twój sprzęt biurowy jest zepsuty, to zawsze zalecamy uprzednio skontaktować się z nami. W najnowocześniejszych urządzeniach niektóre uszkodzenia trudno jest własnoręcznie zidentyfikować. My znamy drukarki od podszewki, dzięki czemu nasz serwis kopiarek zawsze gwarantuje odpowiednie podejście do całego procesu renowacji. Piaseczno i Warszawa to miasta, w których działamy. Na co dzień używany najlepszego sprzętu, tak więc żaden rodzaj naprawy nie jest dla nas zagadką nie do rozwiązania. Według nas słowa „nie da się” nie istnieją. To dlatego nasz serwis kserokopiarek jest ceniony przez wielu warszawian.

Telcop, czyli Twój sprawdzony serwis kopiarek w mieście Warszawa. Dla stałych Klientów mamy atrakcyjne rabaty!

Na co dzień współpracujemy z autoryzowanymi przedstawicielami najbardziej renomowanych marek na rynku drukarek i kserokopiarek. Sprzedajemy urządzenia nowe i używane. Wiemy, jak powinna wyglądać dobra oferta z najlepszym produktem w roli głównej. Specjalizujemy się w naprawie i konserwacji sprzętów biurowych, co sprawia, że znamy je praktycznie od deski do deski. Dla mieszkańców między innymi takich miast, jak Warszawa, Piaseczno i Piastów, świadczymy także holistyczne wsparcie. Dzięki temu możesz być zawsze spokojny o swoje dokumenty. Kserokopiarki są fundamentalnym wyposażeniem wielu firm. Bez sprzętu dobrej jakości niemożliwe jest zagwarantowanie sprawnego przepływu dokumentów. To właśnie dlatego nasza firma Telcop bezustannie czuwa nad dobrym stanem biurowych urządzeń. Naprawa drukarek i kopiarek u nas zawsze wychodzi pomyślnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Najwyższe standardy naprawy mogą być atrakcyjne cenowo. Odwiedź nasz serwis urządzeń biurowych

Najważniejszy jest Klient. Niezależnie z jakim sprzętem do nas przychodzisz, to my zawsze dbamy o pełną transparentność tego, co możemy dla Ciebie wykonać. Skuteczna naprawa drukarek czasem jest trudniejsza, niż mogłoby się wydawać. Naruszenie danego komponentu może niekiedy skutkować złym działaniem innego. Dlatego też ważna jest pełna szczerość, ale i ogromna świadomość wykonywanych prac. Nasi wykwalifikowani specjaliści zapewniają obie te rzeczy. Tylko w ten sposób możemy spełniać najwyższe standardy. Koniec końców najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów. A aby tak się stało, serwis kserokopiarek musi działać holistycznie. U nas masz gwarancję nie tylko najkorzystniejszej ceny za serwis kserokopiarek, ale także fachowej obsługi. Zachęcamy do kontaktu. Skuteczna naprawa drukarek jest realna. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu z siedzibą w mieście Warszawa.

Naprawa drukarek na terenie miasta Warszawa – dowiedz się, jak robi to Telcop

Wieloletnie doświadczenie i obecność w branży pozwala nam stawić czoła nawet najbardziej wymagającym usterkom. To właśnie pasja oraz wiedza potwierdzona certyfikatami sprawiają, że nasz serwis jest tak sprawny. Naprawa drukarek Warszawa z Telcop opiera się na szczegółowej diagnostyce problemu – to właśnie ona jest kluczem do podjęcia właściwych kroków naprawczych. Powierzając nam swój sprzęt masz pewność, że naprawa dokonywana jest przez profesjonalnego technika serwisu, a wszystkie czynności wykonywane przez osobę odpowiedzialną za proces naprawy są skrupulatnie rejestrowane i zapisywane. Naprawa drukarek w mieście Warszawa to także wsparcie techniczne; udzielamy go każdemu Klientowi w potrzebie, starając się jak najszybciej poznać źródło problemu i poinstruować właściciela sprzętu w dalszej drodze do przywrócenia maszynie dawnych właściwości.

Jak powinna przebiegać naprawa drukarek? Poznaj punkt widzenia naszych ekspertów

Zdarzają się sytuacje, w których sprzęt biurowy potrafi częściowo lub całkowicie odmówić posłuszeństwa. Pod żadnym pozorem nie powinieneś lekceważyć nawet tych najdrobniejszych usterek – lepszym wyjściem jest szybkie skontaktowanie się z nami i podzielenie się niepokojącymi objawami. Naprawa drukarek na terenie miasta Warszawa to usługa, którą świadczymy od lat. Identyfikujemy przyczyny awarii i jej zasięg po to, by dokonać błyskawicznej naprawy komponentów. Zawsze staramy się wykorzystać wszystkie dostępne opcje naprawcze, zanim podejmiemy decyzję o wymianie części. Profesjonalizm naszych serwisantów definiuje sposób naszej pracy i szybkość rozwiązywania problemów. Dzięki przeprowadzonym przez nich pracach serwisowych, otrzymasz od nas przywrócony do dawnej funkcjonalności sprzęt, który posłuży Ci przez wiele kolejnych lat. Naprawa drukarek przez Telcop realizowana jest stacjonarnie, w siedzibie firmy (Warszawa) lub bezpośrednio u Klienta – docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Podziel się swoim problemem, dzwoniąc na naszą infolinię, wypełniając formularz kontaktowy lub odwiedzając nas w stolicy.

Ile kosztuje naprawa drukarek w mieście Warszawa i okolicach?

Skuteczny serwis wcale nie musi oznaczać horrendalnych sum za naprawę. Umowa serwisowa zawarta z Telcop ma na celu dobro firmy i korzystającego z usług przedsiębiorcy. Głównym zadaniem naszego serwisu jest zapewnienie poprawnej pracy urządzenia – zlecając nam naprawę, jednocześnie otrzymujesz możliwość stałego monitorowania kosztów eksploatacji i planowania wydatków. Opracowany przez nas system nie naraża Klienta na niespodzianki w postaci wzrostu kosztów naprawy; stałe koszty eksploatacji urządzeń to szansa na szczegółowe zaplanowanie budżetu przez przedsiębiorcę. W razie problemów udostępniamy urządzenie zastępcze, które zapobiegnie przerwie w procesie druku ważnych dokumentów. Jesteśmy firmą, która stawia na zadowolenie Klienta. Wysoki poziom obsługi podyktowany jest szacunkiem do przedsiębiorców, którzy decydują się nam zaufać. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych Klientów w dążeniu do rozwoju ich firm, poprzez znaczącą optymalizację kosztów, które najczęściej wynikają z nieprzewidywalności sprzętów. W celu omówienia szczegółów, jesteśmy otwarci na każdy kontakt – naprawa drukarek na terenie miasta Warszawa i okolic jest na wyciągnięcie ręki!

 

 

 

przewiń do góry

Telcop rozwiązania dla biznesu, tel. 511 055 077, 02-486 Warszawa Al. Jerozolimskie 214

Copyright: Telcop

Projekt i wykonanie: StudioGS