Konica Minolta

tel. 511 055 077

Develop
Wynajem i dzierżawa kserokopiarek, kopiarek, drukarek - Warszawa
Menu
  • Banner 2
  • Banner 1
  • Banner 3

Serwis i eksploatacja: Konica Minolta, Develop, Canon, Olivetti, Utax, Kyocera Mita, Ricoh, nashuatec, Toshiba, Samsung, Sharp, OCE, HP, Panasonic, Xerox

Wynajem i dzierżawa

dzierżawa kopiarek, dzierżawa kopiarek warszawa, dzierżawa kserokopiarek, Drukarki wynajem, wynajem drukarek, wynajem kopiarek, wynajem kopiarek warszawa, wynajem kserokopiarek, wynajem kserokopiarek warszawaWynajem drukarek, dzierżawa kopiarek i wynajem kserokopiarek to usługi skierowane przede wszystkim do klienta biznesowego, który z różnych względów nie jest zainteresowany zakupem tych urządzeń. Są to usługi odpowiadające na potrzeby przedsiębiorstw dysponujących ograniczonym budżetem inwestycyjnym oraz firm, które nie potrzebują urządzeń, takich jak drukarki i kserokopiarki do stałej dyspozycji. Takie przedsiębiorstwa mogą zamówić okresowy – nawet kilkudniowy – wynajem wybranych urządzeń nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów z tytułu długości okresu dzierżawy poza standardowymi kosztami wypożyczenia kopiarek, drukarek i innych urządzeń.

Dzierżawa urządzeń biurowych – drukarek, kopiarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych – to usługa, dzięki której znacząco poniesiesz efektywność pracy swojej firmy, przy jednoczesnym niewielkim podniesieniu jej kosztów eksploatacyjnych. Dzierżawa drukarek i kopiarek to również idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw wchodzących na rynek i startupów. Decydując się wynajem niezbędnych urządzeń biurowych mogą one rozpocząć efektywną pracę nawet przy bardzo ograniczonym budżecie na rozruch.

Usługi, takie jak: dzierżawa kopiarek i kserokopiarek oraz wynajem drukarek, a także urządzeń wielofunkcyjnych świadczymy na rzecz Klientów z miasta Warszawa i okolic.

Interesuje Cię dzierżawa kserokopiarek lub wynajem drukarek?
Masz pytania lub wątpliwości?

Zachęcamy do kontaktu z naszym Doradcą Biznesowym lub wizyty w siedzibie Telcop. Znajdziesz nas na Alejach Jerozolimskich pod numerem 214 (Warszawa).

Tel.: 511 055 077
Faks.: 22 335 99 56
E-mail: handlowy@telcop.pl

 

Zapytaj o ofertę

przewiń do góry

Telcop rozwiązania dla biznesu, tel. 511 055 077, 02-486 Warszawa Al. Jerozolimskie 214

Copyright: Telcop

Projekt i wykonanie: StudioGS