Konica Minolta

tel. 511 055 077

Develop
Wynajem drukarek Warszawa - dzierżawa kserokopiarek, kopiarek Warszawa
Menu
  • Banner 2
  • Banner 1
  • Banner 3

Serwis i eksploatacja: Konica Minolta, Develop, Canon, Olivetti, Utax, Kyocera Mita, Ricoh, nashuatec, Toshiba, Samsung, Sharp, OCE, HP, Panasonic, Xerox

Wynajem i dzierżawa

dzierżawa kopiarek, dzierżawa kopiarek warszawa, dzierżawa kserokopiarek, Drukarki wynajem, wynajem drukarek, wynajem kopiarek, wynajem kopiarek warszawa, wynajem kserokopiarek, wynajem kserokopiarek warszawaWynajem drukarek, dzierżawa kopiarek i wynajem kserokopiarek to usługi skierowane przede wszystkim do klienta biznesowego, który z różnych względów nie jest zainteresowany zakupem tych urządzeń. Są to usługi odpowiadające na potrzeby przedsiębiorstw dysponujących ograniczonym budżetem inwestycyjnym oraz firm, które nie potrzebują urządzeń, takich jak drukarki i kserokopiarki do stałej dyspozycji. Takie przedsiębiorstwa mogą zamówić okresowy – nawet kilkudniowy – wynajem wybranych urządzeń nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów z tytułu długości okresu dzierżawy poza standardowymi kosztami wypożyczenia kopiarek, drukarek i innych urządzeń.

Dzierżawa urządzeń biurowych – drukarek, kopiarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych – to usługa, dzięki której znacząco poniesiesz efektywność pracy swojej firmy, przy jednoczesnym niewielkim podniesieniu jej kosztów eksploatacyjnych. Dzierżawa drukarek i kopiarek to również idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw wchodzących na rynek i startupów. Decydując się wynajem niezbędnych urządzeń biurowych mogą one rozpocząć efektywną pracę nawet przy bardzo ograniczonym budżecie na rozruch.

Usługi, takie jak: dzierżawa kopiarek i kserokopiarek oraz wynajem drukarek, a także urządzeń wielofunkcyjnych świadczymy na rzecz Klientów z miasta Warszawa i okolic.

Interesuje Cię dzierżawa kserokopiarek lub wynajem drukarek?
Masz pytania lub wątpliwości?

Zachęcamy do kontaktu z naszym Doradcą Biznesowym lub wizyty w siedzibie Telcop. Znajdziesz nas na Alejach Jerozolimskich pod numerem 214 (Warszawa).

Tel.: 511 055 077
Faks.: 22 335 99 56
E-mail: handlowy@telcop.pl

 

Telcop ma dla Ciebie najlepsze kserokopiarki w mieście Warszawa Innowacyjna technologia – inteligentne oprogramowanie – atrakcyjna cena

Telcop to firma o ugruntowanej pozycji w mieście Warszawa i w okolicach. Od lat dostarczamy małym i dużym przedsiębiorstwom najlepszych urządzeń biurowych dostępnych na rynku. Wiemy, że dobra kserokopiarka to gwarancja skutecznego przepływu dokumentów. Oferujemy skuteczne rozwiązania dla biznesu. Wynajem takiego urządzenia, jak kserokopiarka czy drukarka, to w Telcop między innymi:

  • Minimum formalności

  • Niski miesięczny koszt użytkowania

  • Elastyczny okres wynajmu

Nasza firma to zgrany kolektyw fachowców, którzy mają świadomość tego, czego potrzebujesz, aby usprawnić pracę w Twojej firmie. Oferujemy szybki serwis, wynajem i sprzedaż najnowocześniejszych urządzeń biurowych. Warszawa to jedno z miast, w których działamy. Współpraca z nami wyjdzie Ci na dobre. Postaw na doświadczoną obsługę i sprawdzony sprzęt. Serdecznie zapraszamy!

Czy wynajem kserokopiarki jest opłacalny? Nie musisz kupować, możesz najpierw sprawdzić!

Praktycznie każdy przedsiębiorca szuka skutecznych i sprawdzonych sposobów na zminimalizowanie kosztów w kwestii wyposażenia biura. To właśnie dlatego w naszej firmie Telcop oferujemy wynajem drukarek oraz kserokopiarek. Nie da się ukryć, że to jedne z najważniejszych urządzeń w nowoczesnym biurze, sklepie czy w placówce publicznej. Jakie więc zalety skrywa w sobie dzierżawa kserokopiarki w mieście Warszawa? Warto zacząć od tego, że dzięki tej opcji możemy tanio dostać możliwość korzystania z najnowocześniejszego sprzętu. Specjalistyczne kopiarki potrafią kosztować krocie, a my wiemy, że nie zawsze jest to kusząca opcja, aby nabyć najlepszy sprzęt od razu. Czasem dobrze jest sprawdzić urządzenie w boju. Dzierżawa kserokopiarki w takim mieście, jak Warszawa, skrywa w sobie jeszcze inne zalety. To przede wszystkim dostęp do pełnego serwisu, atrakcyjna cena i możliwość pracy na najnowocześniejszych urządzeniach. Wynajem drukarek ma, co oczywiste, dokładnie takie same zalety, jak opisywane kserokopiarki i kopiarki.

Drukarki a kserokopiarki – czym różnią się od siebie te urządzenia? Nasz sklep oferuje tani wynajem w mieście Warszawa!

Tym, co różni od siebie drukarki i kserokopiarki od siebie, jest oczywiście zakres działania tych urządzeń. Drukarka służy przede wszystkim do wydruku. To mały sprzęt, który zmieści się nawet na firmowym biurku czy szafce. Najem drukarek jest opłacalny dla wszystkich drukujących tylko od czasu do czasu. Kserokopiarki to trochę inna bajka – w tym przypadku mówimy o największej funkcjonalności. Mogą one obsługiwać nie tylko papiery o różnych wymiarach, ale także cechują się znacznie większą pojemnością arkuszy w zasobniku i mają możliwość wykonania masowych ilości kopii dokumentów. Od drukarek odróżnia je jeszcze wielkość. Wynajem w tym wypadku jest opłacalny, gdy posiadamy większe przedsiębiorstwo lub jego działalność opiera się na pracy z licznymi dokumentami. Nasze kopiarki używane są w stanie wykonać ksero wszystkich materiałów, a także wysłać fax czy też, co oczywiste, wydrukować dokument.

Zapytaj o ofertę

przewiń do góry

Telcop rozwiązania dla biznesu, tel. 511 055 077, 02-486 Warszawa Al. Jerozolimskie 214

Copyright: Telcop

Projekt i wykonanie: StudioGS